Classic Rock

Zaradi Nje (Remix) - Various - Dee Jay Time Beli Album 4 (CD)

10.10.2019Fenrilmaran 9 Comments

CategoriesClassic Rock

Readers Comments (1)

 1. Jay Z dhe Beyonce janë duke qëndruar në Xhamaika ku janë duke punuar në projektin e ri. Superçifti janë shfaqur në Kingston të martën për të xhiruar videoklip që do të shfrytëzohet si përmbajtje për turneun “On The Run II” me dhjetëra koncerte në stadiume. Beyoncé filming .
 2. DJ Blunt dhe Real 1 në një intervistë për KosovaPress tregojnë shumë gjëra për jetët e tyre personale, por edhe për planet në karrierë. Sipas tyre, nëse do t’i kishin vënë emër grupit të tyre, ai emër do të ishte “Rambo”. Kurse, ku e gjejnë frymëzimin për këngët dhe klipet e tyre mjaft interesante, Blunt [ ].
 3. Zaradi pomanjkanja kakovostne domače plesne glasbe je ekipa v dogovoru z založbo Menart začela snemati avtorsko glasbo in plesne kompilacije, kakršne je bilo do tedaj mogoče dobiti le v tujini. Nastale so kompilacije, kot so Power Mix, Sekaaa! in Beli album, na katerem so izstopale predvsem plesne predelave slovenskih pop uspešnic.
 4. Ikonična oddaja Dee Jay Time je v četrt stoletja z valov Radia Salomon prešla na snemanje Belih albumov in Power Mixov, razprodajala nepozabne božične zabave v dvorani Tivoli in polnila največje diskoteke, sodelujoči glasbeniki pa so postavljali rekorde v prodaji plošč in zaznamovali glasbeno podobo let in preloma tisočletja pri nas.
 5. Dee Jay Time, Zlati Megamix Vol. 1. Audio CD. Disk ID: Disk length: 1h 15m 7s (59 Tracks) Original Release Date: Label: Unknown. View all albums by Dee Jay Time.
 6. Zoloktilar 17.10.2019 @ 06:07
  Personaliteti i një personi shprehet në forma të ndryshme, e vajzat shpresojnë të dekodojnë karakterin e një djali që kanë qef duke analizuar postimet në rrjetet sociale, fotot që publikojnë e këngët që shpërndajnë! Nëse kjo ju duket shumë e vështirë, mjafton të merrni vesh shenjën e tij të horoskopit dhe Living do të ndajë [ ].
 7. The next video is starting stop. Loading Watch Queue.
 8. Ju mund të digjni një CD apo DVD thejshtë më të dhëna të ndryshme (e cila mund të lexohet vetëm nga një numër i kufizuar pajisjesh), një CD apo DVD me muzikë compilation ose audio (e cila lexohet zakonisht nga të gjitha pajisjet), një video CD apo DVD, etj. Hapi 6: Në rastin tim, unë kam zgjedhur të djeg një audio CD.
 9. Poleg tujih zvezdnikov pa se bodo originalni zasedbi Dee Jay Time, ki bo v popolni postavi na odru stala po več kot ih letih, pridružila tudi največja imena slovenske in hrvaške glasbe, ki so zaznamovala tisti čas. Nekateri izmed njih se vračajo samo za ta večer in to z uspešnicami, ki jih sicer ne izvajajo (več).
1 2 »